• Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın
  Hizmetlerimiz
 • Bize Ulaşın
  İletişim
 • Bizi Tanıyın
  Hakkımızda
  • Çukurambar Mahallesi 1480 Sokak No:2/A Besa Kule A Blok Kat:10 D:37 Çankaya Ankara
  • +90 532 711 71 31
  • info@siberofis.com.tr

SiberOfis Ankara


2020 yılında kurulan SİBEROFİS Çukurambar’da kolay ulaşılabilir lokasyonda sizlere profesyonel ofis hizmeti sunuyor.

 

SİBEROFİS; kurumsal firmalar, girişimciler(start-up) ve serbest çalışanlar(freelancer) ile tüm müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermek için çalışmaktadır.

Düşlerini gerçekleştirmek isteyen girişimcilerin, sağlıklı, başarılı ve mutlu çalışma ortamı sunmak, SİBEROFİS ana misyonudur.

BESA KULE / Çukurambar, lokasyon olarak, ABD Büyükelçiliği yanında olup, Ankara Ticaret Odası (ATO), Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez Binası, Söğütözü Metro istasyonuna yürüyüş mesafesindedir.
SİBER OFİS kalitesi; Yeni normalin hazır ofis çözümleri kapasamında, çok farklı iş kollarında çalışan siz girişimcilere, LOKASYONU, TEKNOLOJİK ALT YAPISI, ŞIK ve MODERN TASARIMI ve SEKİZ KİŞİLİK TOPLANTI SALONUYLA kendinizi evinizde hissettirecek KALİTELİ OFİS ÇÖZÜMLERİ SAĞLAR.
Emlakçı komisyonu olmadan, MASRAFSIZ ve MOBİLYALI OFİS sahibi olabilirsiniz.
Sizler sadece işinize odaklanırken, OFİSİNİZİ BİZ YÖNETİYORUZ…
TEK BİR FATURAYLA bütçenizi kontrol atında tutar, sürpriz giderlerle karşılaşmazsınız.
Adınıza gelen KARGO ve TEBLİGATLAR, Ofisimiz sekreteri tarafından TESLİM ALINARAK SİZLERE ULAŞTIRILIR. SİZE/FİRMANIZA TAHSİS EDİLECEK ÖZEL TELEFON NUMARASIYLA yurtiçi / yurtdışı ARANMALARINIZ SEKRETERİMİZ TARAFINDAN CEVAPLANIR. Size/Firmanıza bağlanır.
Profesyonel bir çalışma ortamı sunan SANAL OFİS, HAZIR OFİS ve SABİT ADRES KULLANIMI SEÇENEKLERİ; Size ve Şirketinize Kurumsal Bir İmaj Kazandıracaktır.
SİBER OFİS Hizmet Kalitesi Önceliği “İNSAN SAĞLIĞI ” ve “GÜVENLİĞİ” dir. Tüm çalışmalarımız bu kapsamda “İNSAN ODAKLI” olarak planlanmıştır.
SİBER OFİS Hizmet Kalitesi, COVİT-19 Pandemi sürecini dikkate alarak, ÖNCE SAĞLIK yaklaşımıyla çalışma alanlarının havalandırılmasını “BAĞIMSIZ KLİMA SİSTEMLERİYLE” sağlamaktadır.
COVİT-19 Pandemi döneminde risk oluşturabileceği düşünülerek, MERKEZİ HAVALANDIRMA KULLANILMAMAKTADIR. Ayrıca Ofislerimizde diğer çok katlı binalardan farklı olarak PENCERE bulunmaktadır.
Kullanım alanlarımız da temizlik ve hijyen dikkate alınarak, HALI KAPLAMALAR ÇIKARTILIP, SERAMİK’le kaplanmış ve HERGÜN TEMİZLİK YAPILMAKTADIR.
Ofis ortamından kurtulup AÇIK HAVADA çay/ kahve içmek isteyenler için ofisimize ait BALKON kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Günümüzde yurtiçi/yurtdışı çalışan Firmalarımız için bilgi güvenliği büyük bir öneme sahiptir. SİBER OFİS Hizmet Kalitesi, GÜVENLİK ODAKLI OLARAK; Ofis Hizmetlerinde eşi bulunmayan, yalnız Girişimci Kişi/Firmalarımızın sahip olacağı, kendilerine tahsis edilen “ÖZEL ŞİFRELER” ile GÜVENLİ VE EN HIZLI internete ulaşım imkanı sağlayacaktır.

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email